Compare Listings

Banesa ne shitje

Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
45,000€580€

Përshkrimi

Kompleksi në të cilin eleganca dhe luksi kurorëzohen në një arkitekturë klasike po ndërtohen me shumë përpikëri nga një ekip efikas dhe kreativ.

Në zemër të qytetit Orange Construction po sjell ambientin më të përshtatshëm për banim në Gjakovë me më shumë se 60 banesa banimi me ndërtim super kualitativ dhe modern për rezidentet e kompleksit 1 – 2 – 3 Çarshia Vogël

?????? ?? ???????!!!

Kontakto me managjerat tanë të shitjes në numrat e më poshtëm dhe përfito nga çmimet e volitshme! ??

✆ +38344/181-175 + viber
✆ +38349/559-666
✆ +38345/810-677
✆ +38344/246-994

?????? ????????????

 • Adresa: Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
 • Qyteti: Gjakove
 • Shteti: Kosove
 • Zip Kodi: 50000

Detaje

Përditesuar ne Maj 11, 2019 në 3:50 md

 • Property ID: 5479
 • Qmimi: 45,000€
 • Madhësia e Pronës: 86 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Lloji i prones: Apartment
 • Statusi i Pronës: Në Shitje

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove