Compare Listings

Banesa ne shitje ne kompleksin ne Qarshin e Vogel – Gjakove

Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
52,000€580€

Përshkrimi

Në zemer te qytetit Orange Construction po sjell ambientin më të përshtatshem për banim ne Gjakove me më shumë se 60 banesa banimi me ndërtim super kualitativ dhe modern për rezidentet e kompleksit 1 – 2 – 3 Çarshia Vogël !

Shitja ka filluar!

Kontakto me managjerat tone te shitjes ne numrat e me poshteme dhe perfito nga cmimet e volitshme! ??

✆ +38344181175 + viber
✆ 049/ 559 – 666
✆ 045/ 810 – 677
✆ 044/ 246 – 994
 info@orangeconstruction.eu

  • Adresa: Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
  • Country: United States

Detaje

Përditesuar ne Maj 9, 2019 në 10:07 md

  • Property ID: 5465
  • Qmimi: 52,000€
  • Madhësia e Pronës: 90 m²
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji i prones: Apartment
  • Statusi i Pronës: Në Shitje

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Banesa ne shitje bregu i djellit Prishtine-Kosova!

NEXT PROPERTY

Banesa ne shitje