Compare Listings

Daut Dauti, Ferizaj
250€

Përshkrimi

Ipen 4 banesa me qera dhe 1 lokal. 3 banesa jane ne katin e IV dhe 1 banese eshte ne katin perdhese. Banesat jane me siperfaqe nga 95m2. Lokali ka siperfaqe 50m2. Banesat dhe lokali ndodhen te Vizioni S – Objekti nr. 8. Mobilimi i banesave behet sipas marreveshjes.

 • Adresa: Daut Dauti, Ferizaj

Detaje

Përditesuar ne Korrik 20, 2018 në 1:59 md

 • Qmimi: 250€
 • Madhësia e Pronës: 93 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i prones: Apartment
 • Statusi i Pronës: Me Qera, Rent, Vermieten

Kontakt info

Hekuran
Hekuran

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruani një vlersim

  Kyqu për të vlerësuar

  PREVIOUS PROPERTY

  Banesa ne shitje

  NEXT PROPERTY

  Shtepija ne Shitje