Compare Listings

Shitet Banesa 113.93 m²

Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
66,000€580€

Përshkrimi

Shitet Banesa 113.93m² e cila posedon te gjitha lejet e ndertimit.

Posedojme edhe banesa te ngjashme neper kate te ndryshme varesisht nga kerkesa.

Standard shumë i lartë jetese për rezidentet e kompleksit.

Projekti madh po realizohet e qdo dite po vjen më afer finalizimit me kohe rekord!

Në zemer te qytetit Orange Construction po sjell ambientin më të përshtatshem për banim ne Gjakove me më shumë se 60 banesa banimi me ndërtim super kualitativ dhe modern për rezidentet e kompleksit 1 – 2 – 3 Çarshia Vogël !

Shitja ka filluar!!!

Kontakto me managjerat tone te shitjes ne numrat e me poshteme dhe perfito nga cmimet e volitshme! ??

✆ +38344181175 + viber
✆ 049/ 559 – 666
✆ 045/ 810 – 677
✆ 044/ 246 – 994
 info@orangeconstruction.eu

Property Documents

  • Adresa: Rr. Xheladin Hana, Gjakovë

Detaje

Përditesuar ne Janar 31, 2019 në 10:29 md

  • Qmimi: 66,000€
  • Madhësia e Pronës: 114 m²
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Banjo: 2
  • Garazha: 1
  • Lloji i prones: Apartment
  • Statusi i Pronës: Në Shitje, Sale, Verkauf

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Banesa ne shitje

NEXT PROPERTY

Shitet Shtepija 280 m² – Gjakove