Compare Listings

Shitet Banesa 88.78m² (kati 2 dhe 4)

Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
51,492€580€

Përshkrimi

Shitet Banesa e cila posedon te gjitha lejet e ndertimit.

Banesat kane garazha dhe podrume.

Posedojme edhe banesa te ngjashme neper kate te ndryshme varesisht nga kerkesa.

Projekti madh po realizohet e qdo dite po vjen më afer finalizimit me kohe rekord!

Në zemer te qytetit Orange Construction po sjell ambientin më të përshtatshem për banim ne Gjakove me më shumë se 60 banesa banimi me ndërtim super kualitativ dhe modern për rezidentet e kompleksit 1 – 2 – 3 Çarshia Vogël !

Shitja ka filluar!!!

Kontakto me managjerat tone te shitjes ne numrat e me poshteme dhe perfito nga cmimet e volitshme! ??

✆ +38344181175 + viber
✆ 049/ 559 – 666
✆ 045/ 810 – 677
✆ 044/ 246 – 994
 info@orangeconstruction.eu

Property Documents

 • Adresa: Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
 • Qyteti: Gjakove
 • Shteti: Kosove
 • Zip Kodi: 50000
 • Country: United States

Detaje

Përditesuar ne Janar 31, 2019 në 10:27 md

 • Qmimi: 51,492€
 • Madhësia e Pronës: 89 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazha: 1
 • Lloji i prones: Apartment
 • Statusi i Pronës: Në Shitje, Sale, Verkauf

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Shitet Lokali 130m²

NEXT PROPERTY

Shitet Shtëpija me 3 ari tokë