Compare Listings

Shitet banesa 90.82 m² – Gjakovë

Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
52,675€580€

Përshkrimi

Shitet Banesa  90.82 m² e cila posedon te gjitha lejet e ndertimit.

Posedojme edhe banesa te ngjashme neper kate te ndryshme varesisht nga kerkesa.

Projekti madh po realizohet e qdo dite po vjen më afer finalizimit me kohe rekord!

Në zemer te qytetit Orange Construction po sjell ambientin më të përshtatshem për banim ne Gjakove me më shumë se 60 banesa banimi me ndërtim super kualitativ dhe modern për rezidentet e kompleksit 1 – 2 – 3 Çarshia Vogël !

Shitja ka filluar!!!

Kontakto me managjerat tone te shitjes ne numrat e me poshteme dhe perfito nga cmimet e volitshme! ??

✆ +38344181175 + viber
✆ 049/ 559 – 666
✆ 045/ 810 – 677
✆ 044/ 246 – 994
 info@orangeconstruction.eu

Property Documents

  • Adresa: Rr. Xheladin Hana, Gjakovë
  • Qyteti: Gjakove

Detaje

Përditesuar ne Janar 31, 2019 në 10:28 md

  • Qmimi: 52,675€
  • Madhësia e Pronës: 91 m²
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji i prones: Apartment
  • Statusi i Pronës: Në Shitje, Sale, Verkauf

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Shitet Banesa 88.54 m²

NEXT PROPERTY

Shitet Lokali 140 m²