Compare Listings

Shitet Lokali 140 m²

Mbrapa Viva Fresh Store
133,000€950€

Përshkrimi

Shitet lokali 140 m² me podrum

Qmimi i lokalit 950 euro

Podrumi 310 m²

Qmimi i podrumit 450 euro

Lokali jepet edhe me qera sipas marreveshjes.

Lokali ka instalim rryme,instalim uji dhe gjitha kushtet e nevojshme per shfrytezim

Lokali ka edhe hyrje(dalje) nga podrumi nga ana jashtme dhe nga ana brendshme.

Kontakto me managjerat tone te shitjes ne numrat e me poshteme dhe perfito nga cmimet e volitshme! ??

✆ +38344181175 + viber
✆ 049/ 559 – 666
✆ 045/ 810 – 677
✆ 044/ 246 – 994
 info@orangeconstruction.eu

 • Adresa: Mbrapa Viva Fresh Store
 • Qyteti: Gjakove
 • Shteti: Kosove
 • Zip Kodi: 50000
 • Country: United States

Detaje

Përditesuar ne Janar 31, 2019 në 10:28 md

 • Qmimi: 133,000€
 • Madhësia e Pronës: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i prones: Lokal
 • Statusi i Pronës: Në Shitje, Sale, Verkauf

Kontakt info

Xhaviti
Xhaviti
045810677044181175
Facebook

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

  Shkruani një vlersim

  Kyqu për të vlerësuar

  PREVIOUS PROPERTY

  Shitet banesa 90.82 m² – Gjakovë

  NEXT PROPERTY

  Shitet Lokali 130m²