Compare Listings

Shitet Shtëpija me 3 ari tokë

Rr.Florim Sejdiu
160,000€

Përshkrimi

Shitet shtepija 3 kateshe e mobiluar me 3 ari toke.

Shpi 3 kate

340 m2

5 dhoma gjum 1 sallon

3 banjo

Uj rrym nxemje klim tv kabllor

1 Garazh 

Pamjen kah jugu

Afer shkolles fehmi agani

Qasje ne 3 rruge

E pershtatshme edhe per 2 hymje

045607807

045507807

Jetmiri & Bardhi

Qmimi 160.000€

 • Adresa: Rr.Florim Sejdiu
 • Qyteti: Gjakove
 • Shteti: Kosove
 • Zip Kodi: 50000
 • Lagje Blloki Ri
 • Country: United States

Detaje

Përditesuar ne Shkurt 8, 2019 në 9:25 md

 • Qmimi: 160,000€
 • Madhësia e Pronës: 340 m²
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Garazha: 1
 • Lloji i prones: Shtëpi
 • Statusi i Pronës: Në Shitje

Kontakt info

Jetmir
Jetmir
045607807045507807

Pyesni për këtë pronë

Asnjë Vlersim ( 0 nga 5 )

Shkruani një vlersim

Kyqu për të vlerësuar

PREVIOUS PROPERTY

Shitet Banesa 88.78m² (kati 2 dhe 4)

NEXT PROPERTY

Shitet Banesa 51 m2